Šuniukų savininkams visuomet užtikriname įsiklausymą į jų pageidavimus, o Jūsų augintiniams visada suteikiame meilę, rūpestį ir pagarbą. Kirpykloje „Optimizmo“ Jūsų augintinis yra gerose rankose!  
 

Apie mus

 Šunų kirpykla

Šunų kirpykla Vilniuje „Optimizmo“, pradėjusi veikti 2014 m., išsiskiria profesionaliu požiūriu į teikiamas paslaugas ir nuoširdžiu rūpesčiu mielaisiais Jūsų augintiniais. Profesionaliai teikiame tokias paslaugas, kaip: šunų kirpimas, maudymas, šukavimas, nagų kirpimas, šunų paruošimas ir išstatymas parodai – hendlingas. Juk jei mylite savo augintinį norite, kad jis ne tik gražiai ir tvarkingai atrodytų, bet būtų ir sveikas. Reguliariai kerpant savo šunį suteikiate jam reikalingą priežiūrą ir užtikrinate tinkamą higieną. Ne tik pasirūpinsime Jūsų augintinio grožiu ir sveikata, tačiau galime paruošti jį parodai. Puikiai žinome, kaip paruošti šunis parodoms ir išstatyti juos parodų ringuose. Jūsų šuo gali tapti išskirtinis. 

Kiekvienam, auginančiam šunį savo namuose norime suteikti tą pasitenkinimo jausmą, kuomet galite didžiuotis savo augintiniu ir pamatyti realius rezultatus. Tiesiog padėkite savo šuniui jaustis laimingu ir gerai atrodyti. Galite būti tikri, kad Jūsų keturkojai draugai bus rūpestingose ir profesionaliuose rankose.

Mūsų privalumas, kad visuomet įsiklausome į šuniukų savininkų pageidavimus,  o Jūsų augintiniams visada suteikiame meilę, rūpestį ir pagarbą. Mums tiesiog gera matyti patenkintus šuniukus bei šeimininkus, kurie didžiuojasi savo keturkojais draugais.

Mes visuomet stengėmės pasiekti geriausių rezultatų ir sugebame atskleisti šuns gerąsias puses ir privalumus.

Su Jūsų augintiniu elgsimės taip tarsi tai būtų mūsų šeimos narys ir norime geriausio Jūsų augintiniui.

 Kadangi mes patys auginame ne vieną šuniuką, tai mums būti socialiai atsakingais už paliktus ar pamestus šuniukus -  yra pareiga. "Kudlius" - tai VšĮ "Gyvūnų gerovės iniciatyvos" projektas, kurio metu prieglaudų šunys yra maudomi, kerpami ir dėl to padidėja jų šansai susirasti naujus namus. O mes - Optimizmo šunų kirpykla visada džiaugiamės galėdami prisidėti prasmingais darbais.