Šuniukų savininkams visuomet užtikriname įsiklausymą į jų pageidavimus, o Jūsų augintiniams visada suteikiame meilę, rūpestį ir pagarbą. Kirpykloje „Optimizmo“ Jūsų augintinis yra gerose rankose!  
 

   Lopšelis - Darželis

Ilgai dirbate, išvykstate atostogų ar ieškote, kur palikti šuniuką, kol tvarkote reikalus mieste?

Optimizmo šunų grožio ir priežiūros namuose pasirūpinsime jūsų augintiniu: šuo turės savo atskirą namuką poilsiui bei miegui, galės bendrauti ir dūkti su kitais keturkojais žaidimų erdvėje, o mūsų darbuotojai prižiūrės, pamaitins bei pasirūpins šuns išvedimu į lauką.

Būdamas tarp kitų žmonių ir šunų, jūsų augintinis lengviau socializuosis, o tai reiškia - busdar sveikesnis ir laimingesnis!

Ilgą laiką nuobodžiaujantis šuo gali tapi destruktyvus, neramus ar depresyvus. Todėl fizinis aktyvumas ir bendravimas su šunimi yra būtinas - taip stimuliuojama šuns fizinė ir psichologinė savijauta, mažinamas stresas, ugdomi geri įpročiai.

Todėl Optimizmo namuose siūlome ne tik saugią priežiūrą, bet ir edukacinę programą Jūsų šuniukui.Čia šunys bus tinkamai prižiūrėti, su jais bendraujama naudojant pozityvius dresūros metodus. Šuniukas turės puikią progą socializuotis ir išmokti tinkamai reaguoti į kitus šunis, žmones bei aplinką. Jūs busite ramūs, kad grįžę namo nerasite netikėtų staigmenų, o Jūsų naujuoju šeimos nariu yra tinkamai pasirūpinta.

Ką šuo veiks Optimizmo namuose?

Jūsų šuo galės ilsėtis savo atskiram namelyje arba bendrauti bei žaisti su kitais šuniukais ir mūsų darbuotojais. Žaidimų kambarys įrengtas su guminėmis grindimis, kurios užtikrina tvirtą ir neslidų pagrindą kojytėms žaidimų metu. Tai itin aktualu jauniems, besivystantiems šunims.

Prižiūrint šunį Optimizmo namuose, jis išvedamas pasivaikščioti 2-3 kartus per dieną ir taip mokomas visus reikalus atlikti lauke. Besirūpindami šunimis, taip pat švelniai pratiname juos prie šukavimosi ir kitos įprastos kasdienės priežiūros.

Optimizmo namuose šuo nėra laikomas uždarytas narve ar bokse. Čia stengiamės sukurti jam jaukią ir stimuliuojančią aplinką, bendrauti, žaisti ir socializuoti. Mūsų tikslas - atsipalaidavęs, gerai besijaučiantis ir sveikas šuo.

Ko prireiks, paliekant šunį Optimizmo namuose?

 • pavadėlio bei antkaklio;
 • mylimo žaislo;
 • jei šuošeriamas 3 kartus per dieną –savo maisto porcijos;
 • jei šuo geriau jaučiasi savo guolyje – mielai įdėsime jį į šuns namelį.

Mūsų prižiūrimų augintinių saugumui, šunys dalijami į dvi grupes:

 • mažylių - priimami šuniukai nuo 3,5 mėn. iki9mėn. amžiaus;
 • šunų - priimami šunys nuo 9 mėn. amžiaus.

Taip pat labai prašome atkreipti dėmesį į:

 • agresyvių ir turinčių parazitų šunų nepriimame;
 • rujojančios kalytes nepriimamos;
 • šunys turi būti apsaugoti nuo erkių;
 • priimami tik gerai besijaučiantys šunys;
 • priimami tik tvarkingi, švarūs šunys;
 • reikalinga galiojanti veterinarinė pažyma (vakcinacija).

Dienos priežiūros kaina - vos nuo 6 Eur!

 

Optimizmo namų lankytojams taikoma 15 % nuolaida kirpyklos paslaugoms.