Šuniukų savininkams visuomet užtikriname įsiklausymą į jų pageidavimus, o Jūsų augintiniams visada suteikiame meilę, rūpestį ir pagarbą. Kirpykloje „Optimizmo“ Jūsų augintinis yra gerose rankose!  
 

Kaip valyti šuniui dantis?

dantu valymas Šuns dantų priežiūra yra labai svarbi ir būtina, kitaip galite sulaukti nemalonių pasekmių. Šunį prie dantų valymo reikia pratinti nuo mažens ir jam dantis valyti porą kartą per savaitę. Geriausia tai daryti tokioje vietoje, kur nėra trikdžių. Pirmomis dienomis nusipirkus specialios šunims skirtos dantų pastos reikia leisti ją augintiniui nulaižyti. Vėliau - pirštu su pasta arba marlės gabaliuku galite perbraukti šuniui per dantis ir dantenas. Neskubėkite to daryti, šuniui šis užsiėmimas turi tapti malonus. Kai šuo pripranta prie tokios procedūros, tuomet galite pereiti prie specialių šepetukų. Būtinai šunį girkite, o gerą jo elgesį apdovanokite skanėstu. Šuns pratinimas prie šios procedūros užtrunka įvairiai, kartais užtenka vos kelių dienų, kartais reikia ir poros mėnesių, todėl būkite kantrūs. Galite mėginti įvairius šunų dantų pastos skonius, kol rasite patinkančią Jūsų augintiniui. Tyrimai parodė, kad apie 80 procentų šunų anksčiau ar vėliau pripranta prie šios procedūros ir netgi ja mėgaujasi.

 

 

Kodėl reikia šunims kirpti nagus ir, kokios pasekmės jų nekerpant ir tinkamai neprižiūrint?

sunu nagu kirpimasŠunų nagų kirpimas svarbus ir būtinas dalykas. Žmonės įsigydami šuniukas, dažnai nepagalvoja, kad jiems reikės karpyti nagučius. Šuns nagai, jam dažnai bėgiojant asfaltu ar kita kieta danga, nusidėvi patys ir tuomet nėra būtina dažnai kirpti nagų. Tačiau jeigu šuo dažniau vaikšto minkštu pagrindu, tai nagus jam reikia kirpti dažnai.

 

 

 

 

 

Apsitarnauk pats – išmaudyk savo augintinį savarankiškai

Apsitarnauk pats – išmaudyk savo augintinį savarankiškai

Šunų kirpykla „Optimizmo“ suteikia visus profesionalius ir kokybiškus produktus bei įrangą, kad galėtumėte patys išmaudyti savo šuniuką.

Ne tik suteiksime maudymo priemones ir įrangą, tačiau paaiškinsime, kaip prausti savo augintinį:

* Kaip įkelti augintinį į vonią.

* Kaip apžiūrėti, ar šuo pasiruošęs.

* Kaip parinkti tinkamiausią vandens temperatūrą šuniui.

* Kaip pasirinkti tinkamiausią šampūną ir kondicionierių Jūsų augintiniui.

* Kaip naudoti šampūną ir kondicionierių ir vėliau švariai juos išplauti.

* Kaip nusausinti šuniuką, kiek įmanoma, labiau.

* Bei kiti patarimai procedūros metu.

 

 

Kaip reikia vežioti šunis automobilyje?

Kaip reikia vežioti šunis automobilyje?

Savo augintinį automobilyje būtina vežti saugiai. Jie ne visada būna ramūs ir paklusnūs, todėl turite pasirūpinti, kad tiek jie, tiek Jūs būtume saugūs. Jūsų keturkojis draugas automobilyje turi neblaškyti Jūsų dėmesio bei nelakstyti po visą automobilio saloną.

Taigi, šunų kirpykla „Optimizmo“ teikia rekomendacijos, kaip vežti savo augintinį automobilyje:

  •  Šuo turi neturėti galimybės lipti ten, kur nori. Tai galima padaryti, jeigu šuniui uždėsite specialų saugos diržą – petnešas. Petnešos tvirtinasi prie automobilio saugos diržo jungties ir užsifiksuoja. Galite įsigyti įvairių dydžių petnešas ir uždėti šuniui, o petnešų galus pritvirtinti prie saugos diržo laikiklio automobilyje.
  •  Jeigu šuo nedidukas, jį galima vežti specialiame narve automobilio salone. Pasirūpinkite, kad šunys nejudėti taip, kaip nori. Vežti savo keturkojus draugus saugiai, apsaugosite juos ir išvengsite augintinio susižalojimo galimybės staigesnių stabdymo ar staigių posūkių manevrų metu. Augintinio dėžutę pritvirtinkite automobilio salone, nepalikite palaidos.

 

 

 

Kaip prižiūrėti šunio kailį

suns kailisPrižiūrėti šuns kailį yra svarbu dėl keleto priežasčių: gražios estetinės išvaizdos ir geros sveiktos būklės palaikymo. Kailio priežiūra – tai šuns maudymas, kirpimas ir šukavimas. Reguliariai šukuoti šunį būtina ne tik dėl to, kad jis gražiai atrodytų, bet kad būtų pašalinami negyvi plaukai, išliktų sveikas kailis ir oda bei bendrai dėl šuns sveikatos būklės. Savo augintinio kailį reikia prižiūrėti jau nuo mažų dienų. Kai šuo pripranta prie šių procedūrų, jam jos tampa malonios. Taigi, jei norite, kad šuns kailis nesiveltų, reguliariai jį šukuokite. Svarbiausia prisipratinti šunį prie šios procedūros – šukuokite kiekvieną dieną ir po to duokite skanėstą. Šunį šukuoti reikia kasdien maždaug po 10-15 min. Taip kailis atrodys gražus, sveikas, švarus, nesusivels ir mažiau šersis.